Obklady a dlažby

Koupelna

Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodnout pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech. Někdy přestane vyhovovat sanitární vybavení, jindy kvalita či vzhled obkladů a dlažeb. V nejzásadnějších případech je hlavním mezníkem proč se rozhodnout pro rekonstrukci, je velikost koupelny, dispoziční uspořádání nebo zastaralé rozvody vody. Jindy to může být odhodlání vytvořit novou prostornou místnost pro relaxaci. Vana, sprochový kout, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnové doplňky i vytápění koupelny společně určují nejenom funkčnost, ale celkový vzhled vaší koupelny. Nejdůležitějším faktorem, na který se musí dbát při rekonstrukci koupelny, je správný výběr materiálu, doplňků a odborné obkladačské práce, protože kvalita rozhoduje.

 

           

Každá realizace keramických obkladů námi dodané, je grafický navrh samozřejmností.

U velkoformátových obkladů a dlažby, pokud nelze jinak ( BIG obklady, atyp výřezy), řežeme na vodním paprsku se spolupracující fa. JAMAKOVO s.r.o nebo AWAC s.r.o.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kuchyně

v dnešní době u moderních kuchyňských linek, se používají místo obkladů tvrzená skla, ale při našich rekonstrukcích bytů, nebo domů, stále obkládame ve stejné míře,keram. obklady různých formátů. 10 x 10cm, 15 x 15cm, 20 x50cm, 30 x 60cm, 60 x 120cm

 

Vstup do fotogalerie obklady a dlažby