Obklady a dlažby

Koupelna

Existuje celá řada důvodů, proč se rozhodnout pro rekonstrukci koupelny. Ze statistik vyplývá, že právě koupelny patří k nejčastěji renovovaným místnostem v rodinných domech i bytech. Někdy přestane vyhovovat sanitární vybavení, jindy kvalita či vzhled obkladů a dlažeb. V nejzásadnějších případech je hlavním mezníkem proč se rozhodnout pro rekonstrukci, je velikost koupelny, dispoziční uspořádání nebo zastaralé rozvody vody. Jindy to může být odhodlání vytvořit novou prostornou místnost pro relaxaci. Vana, sprochový kout, vodovodní baterie, sanitární keramika, koupelnové doplňky i vytápění koupelny společně určují nejenom funkčnost, ale celkový vzhled vaší koupelny. Nejdůležitějším faktorem, na který se musí dbát při rekonstrukci koupelny, je správný výběr materiálu, doplňků a odborné obkladačské práce, protože kvalita rozhoduje.

           

Každá realizace keramických obkladů námi dodané, je grafický navrh samozřejmností.

Kuchyně

v dnešní době u moderních kuchyňských linek, se používají místo obkladů tvrzená skla, ale při našich rekonstrukcích bytů, nebo domů, stále obkládame ve stejné míře,keram. obklady různých formátů. 10 x 10cm, 15 x 15cm, 20 x50cm, 30 x 60cm

 

Vstup do fotogalerie obklady a dlažby

 

 

Používáme:
K lepení obkladů a dlažeb, výhradně používáme flexibilní lepidlo od fa.Bralep OL 17, nebo OL 20.
 

Lepidlo BRALEP OL 17 je určeno k lepení všech typů obkladů a dlažeb ve vnitřním i vnějším prostředí, včetně extrémně nenasákavých prvků. Určeno pro lepení na provozně namáhané (automobily, vozíky) podlahy, osluněné venkovní plochy a podlahy se zabudovaným topením, na staré dlažby, hydroizolační hmoty (TH 480 v interiéru, HI 180 v exteriéru). Při použití penetrace Bralep PE 280H nebo Bralep 280 (1:1) je možno lepit na anhydritové potěry a stěrky. Vhodné k lepení polystyrenu, minerální vaty a stěrkování perlinky.