Podlahy

Realizujeme podlahy:

1. základní - betonáží

2. stěrky - vylítí pod plovoucí podlahy

3. pokládka - lamina, vinilu

Potřebujete novou  finální podlahu??? Pomůžeme Vám při výběru vhodné podlahy dle náročnosti interiéru. Pokládame laminátové, vinilové a linoela.

Provádíme montáž vinylových podlah lepením, nebo systémem CLIK CLAK

      

SPC vynilové podlahy:

SPC Floor Concept, vyrábí vinylové podlahové krytiny nové generace. Tyto vinylové podlahy jsou vyrobeny z materiálu SPC. SPC je zkratka pro kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy. SPC je zkonstruovaný luxusní vinyl, který kombinuje vápenec a stabilizátory a vytváří tak extrémně odolné jádro. Vinylová podlaha SPC je samozřejmě 100% vodotěsná, ale navíc, proti běžným vinylovým podlahám se vyznačuje vyšší stabilitou a odolností vůči poškození. Díky své kvalitě, vzhledu a snadné pokládce i údržbě jsou skutečným favoritem moderních interiérů.

 

SPC = Kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy.

SPC jsou považovány za upgradovanou verzi umělých vinylových podlah. Tuhá podlaha SPC se odlišuje od ostatních typů vinylových podlah svou jedinečně odolnou vrstvou jádra. Hlavním obsahem jádra SPC je prášek z přírodního kamene(až 65%), PVC pryskyřic (25%) a stabilizátorů (10%), které jsou namíchané podle přesné receptury. Jedná se o evoluci a vylepšení běžných luxusních vinylových podlah (LVT). Jádro tak poskytuje neuvěřitelně stabilní základnu pro každou podlahovou lamelu. Jakmile jsou podlahy nainstalovány, vypadají jako jakékoli jiné umělé vinylové podlahy, přičemž jádro je zcela skryto uvnitř.

 

 

Každé prkno SPC podlahy je složeno z těchto vrstev:
Nášlapná vrstva

Tato průhledná vrstva je nahoře. Poskytuje odolnost proti poškrábání a skvrnám a snadno se udržuje.

Vinylová vrstva:

Tato vrstva poskytuje dekorace pro prkno. Barvy a vzory se tisknou na vinyl.

SPC vrstva:

Je to husté, vodotěsné jádro vyrobené z přírodního vápencového prášku, polyvinylchloridu a stabilizátorů. Díky tomu je spc jádro pevné a stabilní.

Integrovaná podložka

Tato vrstva je vyrobena z pěny EXPE, která poskytuje zvukovou izolaci a odpružení.

 

Vodotěsný materiál, odolný proti vlhkosti

Vzhledem k tomu, že hlavní složkou SPC je prášek z přírodního kamene, funguje dobře v kontaktu s vodou a plísně se nevytvoří, ani při vysoké vlhkosti.

Protipožární odolnost

Podlaha SPC prošla požárním testem standardu CE, požární odolnost je Bfl-s1. Podlaha SPC je nehořlavá, plamen automaticky ustane za 5 vteřin. Neprodukuje toxické a škodlivé plyny.

Bez formaldehydu

Jádro SPC je vyrobeno z vysoce kvalitního vápence a PVC pryskyřice, bez škodlivých materiálů, jako je benzen, formaldehyd a těžké kovy a bez ftalátů. Finální produkt prošel zkouškou, z více než 179 různých typů nebezpečných materiálů, chemikálií.

Tvarová stálost

Podlaha SPC je díky přírodnímu obsahu extrémně tvarově stabilní. Může být vystavena teplotě +80 °C, po dobu 6 hodin, při smršťování 0,13;s vlnitostí 0,2 mm.

Skvělá oděruvzdornost

Podlaha SPC má průhlednou vrstvu odolnou proti opotřebení. Testovací výsledek č. EN660-2: 1999 + A 1: 2003 je skupina T, tedy vynikající odolnost proti opotřebení.

Superjemná protiskluzová třída

Bezpečnost je při výrobě podlah jedním z našich hlavních cílů. Výsledkem je speciálně vyvinutá struktura s protiskluzovou třídou.

Snadná instalace s nízkými požadavky na podklad

Ve srovnání s tradiční LVT podlahou, má SPC zřetelnou výhodu, protože obsahuje tuhé jádro, které může skrýt mnoho nedokonalostí nekvalitního podkladu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snadná instalace s nízkými požadavky na podklad

Ve srovnání s tradiční LVT podlahou, má SPC zřetelnou výhodu, protože obsahuje tuhé jádro, které může skrýt mnoho nedokonalostí nekvalitního podkladu.