Podlahy

Realizujeme podlahy:

1. základní - betonáží

2. stěrky - vylítí pod plovoucí podlahy

3. pokládka - lamina, vinilu

 

Potřebujete novou  finální podlahu??? Pomůžeme Vám při výběru vhodné podlahy dle náročnosti interiéru. Pokládame laminátové, vinilové a linoela.

Provádíme montáž vinylových podlah lepením, nebo systémem CLIK CLAK

Novinka na trhu:

Vinilové podlahy DESIGN STONE - základní "stavební kámen" nejen luxusního interiéru

Značka  FLOOR FOREVER zapojuje téměř všechny smysly proto, aby zákazníkovi dokázali vždy nabídnout to, po čem touží.

Přitom si nelze nevšimnoutsílící poptávky po kvalitních vinylových podlahách s akcentem na kamenné dekory. Kolekce vinylových podlah DESING STONE, se kterou právě přicházína trh, otevírá zákazníkovi široké spektrum možností, jak z hlediska desingnu, tak z hlediska pokládky či složení materiálu.

V obchodní síti FLOOR FOREVER je rozšířena paleta decorů vinylových podlah tak, aby k oblíbeným dřevěným decorům přibyla pro zákazníky, ještě další alternativa. Dle zkušeností, právě kamenné a betonové dekory mají v tomto směru svojí budouctnost. Přitom si nelze nevšimnoutsílící poptávky po kvalitních vinylových podlahách s akcentem na kamenné dekory. Kolekce vinylových podlah DESING STONE, se kterou právě přicházína trh, otevírá zákazníkovi široké spektrum možností, jak z hlediska desingnu, tak z hlediska pokládky či složení materiálu.

V obchodní síti FLOOR FOREVER je rozšířena paleta decorů vinylových podlah tak, aby k oblíbeným dřevěným decorům přibyla pro zákazníky, ještě další alternativa. Dle zkušeností, právě kamenné a betonové dekory mají v tomto směru svojí budouctnost.

Kolekce vinylových podlah DESING STONE, nabízí 12 kamenných a betonových dekorů a to jak v lepené verzi  s  celkovou tloušťkou 2,5mm, tak ve verzi CLIK pro plovoucí zbůsob pokládky s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Všechny tyto typy mají jemnou mikro 4V spráru,nášlapnou vrstvu 0,55 mm a deklarovanou zátěž 23-33, +42, která dává možnost využít nejen v prostorách s běžnou zátěží, ale i v komerčních interiérech, jako jsou restaurace, obchody a kanceláře. 

Kolekce vinylových podlah DESING STONE, nabízí 12 kamenných a betonových dekorů a to jak v lepené verzi  s  celkovou tloušťkou 2,5mm, tak ve verzi CLIK pro plovoucí zbůsob pokládky s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Všechny tyto typy mají jemnou mikro 4V spráru,nášlapnou vrstvu 0,55 mm a deklarovanou zátěž 23-33, +42, která dává možnost využít nejen v prostorách s běžnou zátěží, ale i v komerčních interiérech, jako jsou restaurace, obchody a kanceláře..

 

 

ECO55 -  luxusní vinylové dílce značky EGGER

ECO55        - Tloušťka: 2,5mm,nášlapná vrstva: 0,55mm    OFD
ECOCLIK55 - Tloušťka: 5mm, nášlapná vrstva 0,55mm      OFC
 
- vysoká třída zátěže
- zdravotně nezávadné
- absence ftalátů
- antibakteriální ochrana
- tlumí kročejový hluk
Luxusní vinylové podlahy ECO55 jsou vyjímečné díky svému ECO složení a antibakteriální ochraně. Jsou zdravotně nezávadné a hodí se do dětských pokojů, ložnic a obýváků. Díky vysoké třídě zátěže jsou vhodné i do komerčních prostorů. Vyjímečnou vlastností je absence ftalátů a nízkých emisí VOC, podlaha EC055 je příjemná na došlap a navíc eliminuje kročejový hluk.